Dlaczego STUDIO CZTERY TRYMESTRY jest najlepsze?

maj 14, 2022 | 0 komentarzy

W tym tygodniu na świat przyszło nasze najmłodsze dziecko – nasze STUDIO jogi w ciąży. Nie ma wiele takich miejsc zarówno w sieci jak i w realu. Przeważnie studia jogi mają w swojej ofercie różne formy aktywności fizycznej, w tym także zajęcia dla Kobiet w ciąży.

Czym jest przestrzeń Cztery Trymestry?

Natomiast Cztery Trymestry to przestrzeń w 100% poświęcona jogicznemu podejściu do czasu ciąży, do porodu i połogu. Często podkreślamy, że naszą inspiracją są doświadczenia skandynawskie, gdzie Kobiecie daje się ogromną moc i decyzyjność, niespotykaną w innych krajach. Więcej o naszych inspiracjach możecie posłuchać tutaj.

Co to jest Studio Cztery Trymestry?

Zupełnie niedawno można było dołączyć do naszego kursu jogi w ciąży na żywo, ale teraz zdecydowałyśmy się rozszerzyć naszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że kurs na żywo był ograniczony czasowo i moment rozpoczęcia uniemożliwiał innym osobom dołączenie do niego. Obecnie do praktyki jogi w ciąży w naszym Studio można dołączyć w dowolnym momencie. Więcej o Studio Cztery Trymestry możesz posłuchać tutaj. Studio cztery Trymestry to gotowe, nagrane praktyki jogi dla każdej Kobiety w każdym trymestrze. Możesz zacząć ćwiczyć z nami w dowolnym momencie i o dowolnej porze. Dostęp do Studia jest na jeden miesiąc i możesz go przedłużać dowolną ilość razy, najlepiej aż do końca ciąży😊 Spośród bogatej biblioteki praktyk, z których każda jes opisana wybierasz tę, którą masz ochotę w danym dniu i momencie praktykować. Dodatkowo w każdą sobotę o godzinie 10 spotykamy się na żywo na platformie Zoom aby ćwiczyć razem, rozmawiać i spotykać się z interesującymi gośćmi.

Dlaczego warto ćwiczyć jogę i medytację w czasie ciąży?

Wiele razy pisałam jakim dobrodziejstwem jest joga, a szczególnie podkreślałam jej znaczenie w czasie ciąży. To jedyna forma ruchu, która zaopiekuje się Tobą w całości, zadba zarówno o Twoje ciało fizyczne, emocje i sprawi, że poczujesz połączenie ze swoim wnętrzem i maleństwem. O znaczeniu jogi i medytacji w czasie ciąży pisałam więcej tutaj i tutaj.

Dlaczego Studio Cztery Trymestry jest najlepsze?

Cztery Trymestry specjalizują się w jodze w ciąży i w jogicznym podejściu do czasu ciąży, porodu i połogu. Nie rozdrabniamy się na żadne inne aktywności. Bardzo mocno wierzymy, że Kobieta posiada niezwykłą moc, którą należy odpowiednio uruchomić, pozwolić tej mocy się wyzwolić. Z nami przetransformujesz lęk, strach i ból właśnie w ogromną moc, która przeprowadzi Ciebie przez czas ciąży o przygotuje do porodu. Wykonujemy specjalne ćwiczenia które pozwalają otworzyć i zrelaksować biodra. Nauczymy Ciebie kilku doskonałych technik oddechowych, które przeprowadzą Ciebie przez poród dając poczucie sprawczości, decyzyjności. Krótki film z ćwiczeniem oddechowym znajdziesz tutaj. Jeśli będziesz czuła ból i lęk, dzięki praktykom z nami będziesz potrafiła przetransformować te uczucia w swoją wewnętrzną siłę. Będziesz wykonywała z nami ćwiczenia – wyzwania, które tę moc budują i są to nasze specjalne sposoby na wyzwolenie Twojej siły😊 Przygotujemy Ciebie także do połogu, w którym powinnaś regenerować swój organizm i odpoczywać. Tak, to jest możliwe nawet z noworodkiem u boku.

Jak będziesz się czuła praktykując w Studio Cztery Trymestry

Będziesz się czuła przygotowana do porodu i połogu. Będziesz wiedziała jak oddychać i jak relaksować mięśnie dna miednicy podczas porodu. Będzie wiedziała, że jesteś najważniejsza i masz moc sprawczą i decyzyjność na każdym etapie ciąży i porodu. Będziesz wiedziała, że połóg to Twój czas na regenerację. Poczujesz połączenie ze swoimi emocjami i nauczysz się je balansować. Poczujesz się połączona ze swoim dzieckiem, swój spokój, moc i siłę przekażesz swojemu maluchowi. Twoje dziecko otrzyma od Ciebie ogromny dar zanim jeszcze się narodzi. Nauczymy Ciebie podejścia do życia w duchu SLOW – na Twoich zasadach, tak jak chcesz.

ZapraszaMY! Dołącz do STUDIA i praktykuj z nami jogę w ciąży!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Kategorie

Youtube