Pakiet medytacji dla kobiet w ciąży

Wycisz się i połącz się ze swoim maleństwem w tym szczególnym czasie.

Kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 

  • połączyć się ze swoim maleństwem, wyciszyć swój umysł i przygotować się na przyjście na świat Twojego dziecka 
  • chcesz w tym wyjątkowym czasie oczekiwania zrobić coś dla siebie i swojego dziecka
  • przeżyć ciążę, poród i połóg świadomie i w zgodzie ze sobą

Wspaniale trafiłaś, mamy coś przygotowanego specjalnie z myślą o Tobie!

 

Jak wygląda kurs?

 

Kurs składa się z 5 medytacji prowadznych przez Agnieszkę Bera. 

W kursie znajdziesz medytacje, które wzmocnią Twoją intuicję, wyciszą Cię przed snem, pomogą uporać się z lękiem przed porodem. 

 

Zawartość kursu 

Cena kursu to 79 zł

 

Po dołączeniu do kursu otrzymasz na podany przez Ciebie adres mailowy dane do logowania do platformy kursowej. Tam znajdziesz wszystkie materiały.

Dostęp do kursu jest nieograniczony czasowo.

Z kursu możesz korzystać na komputerze, iPadzie oraz telefonie, czyli na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

 

Opinie o Czterach Trymestrach

Cztery Trymestry to projekt, o którym marzyłam od kilku lat.
Na co dzień pracuję z kobietami w ciąży i w połogu. Sama jestem mamą i  wiem, jak ważna jest przestrzeń, gdzie możemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, posłuchać wykładów specjalistów, spotkać inne mamy i poćwiczyć. Ideą Czterech Trymestrów jest zainspirowanie Ciebie do przeżycia tego wyjątkowego czasu inaczej, świadomie i radośnie. Cztery Trymestry to przestrzeń dla Ciebie i dla Twojego maleństwa.

Agnieszka Bera

Założycielka portalu Cztery Trymestry oraz nauczycielka jogi i Doula

Jestem szczęśliwa, że mogę być częścią tego niezwykle ważnego projektu skierowanego do kobiet w ciąży i po porodzie. Współpracuje z kobietami będącymi w ciąży i chcącymi wrócić do aktywności fizycznej po porodzie, więc wiem jak ważne dla kobiet jest mieć zaufane miejsce gdzie można czerpać wiedzę w zakresie dbania o siebie w okresie ciąży i po porodzie. Sama jestem Mamą rocznego Stefanka, i z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo zmienia się ciało i nasza siła i wydolność, najpierw przez 9 miesięcy ciąży i później od pierwszego dnia po porodzie (zarówno naturalnym jak i cc).
Cztery Trymestry to miejsce idealne dla świadomych kobiet w ciąży i po porodzie.

Olga Lipczyńska

Jedyne miejsce online z informacjami, które pomogą nam i naszym maleństwom w czasie ciąży. Czego unikać oraz praktyki, które warto zacząć wcześnie w ciąży i tymi, które są świetną pomocą w czasie porodu – po prostu rewelacja! Super się cieszę, że będę mogła podzielić się z Wami swoim doświadczeniem z zakresu jogi, Hipnoporód i też bycia mamą Lily i Miko!
Ciąża to nie najłatwiejszy czas w naszym życiu, ale można zrobić bardzo wiele, aby przejść przez te 9 miesięcy z minimalnymi niedogodnościami, wspominając poród, jako najpiękniejszy dzień w naszym życiu, a pomiędzy nieprzespanymi nocami i byciem wycieńczonym z powodu karmienia piersią też się dobrze w tym wszystkim odnajdować, zwyczajnie mieć fun. A teraz możemy podzielić się tym wszystkim z Wami tutaj – dostępne info wszędzie, o każdej porze i w naszym języku. Dzięki, Aga!

Kasia Pokrop