Warsztat online: Joga w ciąży dla kobiet w każdym trymestrze

 

Poznaj praktykę jogi w ciąży odpowiedniej w każdym trymestrze i poczuj się lepiej w ciąży!

 

Bezpłatny mini kurs – Holistyczne 9 miesięcy

 

Kurs pomoże Ci przejśc przez ciążę, poród oraz połóg w zgodze ze sobą.

Joga w ciąży

 

Zadbaj o siebie i swoje maleństwo w tym szczególnym czasie. W pakiecie znajdziesz 5 kursów prowadzonych przez 3 rózne nauczycielki jogi w ciąży.

Fitness, joga i pilates dla kobiet w ciąży

 

Zadbaj o swoje ciało w czasie ciąży. Ten pakiet praktyk pomoże Ci pozostać w formie i zadać o dobrą kondycję fizyczną w ciąży.

Medytacje w ciąży

 

Ten pakiet medytacji pomoże Ci zabrać o swój umysł w czasie ciąży. Dzięki medytacji połączysz się ze swoim dzieckiem, wyciszysz i pokonasz lęki.

Joga i fitness na czas połog

 

Ten pakiet kursów pomoże Ci wrócić do formy po porodzie, a także nawiżać więź ze swoim dzieckiem dzięki kursowi masażu dziecka! 

Opinie o Czterach Trymestrach

Cztery Trymestry to projekt, o którym marzyłam od kilku lat.
Na co dzień pracuję z kobietami w ciąży i w połogu. Sama jestem mamą i  wiem, jak ważna jest przestrzeń, gdzie możemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, posłuchać wykładów specjalistów, spotkać inne mamy i poćwiczyć. Ideą Czterech Trymestrów jest zainspirowanie Ciebie do przeżycia tego wyjątkowego czasu inaczej, świadomie i radośnie. Cztery Trymestry to przestrzeń dla Ciebie i dla Twojego maleństwa.

Agnieszka Bera

Założycielka portalu Cztery Trymestry oraz nauczycielka jogi i Doula

Jestem szczęśliwa, że mogę być częścią tego niezwykle ważnego projektu skierowanego do kobiet w ciąży i po porodzie. Współpracuje z kobietami będącymi w ciąży i chcącymi wrócić do aktywności fizycznej po porodzie, więc wiem jak ważne dla kobiet jest mieć zaufane miejsce gdzie można czerpać wiedzę w zakresie dbania o siebie w okresie ciąży i po porodzie. Sama jestem Mamą rocznego Stefanka, i z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo zmienia się ciało i nasza siła i wydolność, najpierw przez 9 miesięcy ciąży i później od pierwszego dnia po porodzie (zarówno naturalnym jak i cc).
Cztery Trymestry to miejsce idealne dla świadomych kobiet w ciąży i po porodzie.

Olga Lipczyńska

Jedyne miejsce online z informacjami, które pomogą nam i naszym maleństwom w czasie ciąży. Czego unikać oraz praktyki, które warto zacząć wcześnie w ciąży i tymi, które są świetną pomocą w czasie porodu – po prostu rewelacja! Super się cieszę, że będę mogła podzielić się z Wami swoim doświadczeniem z zakresu jogi, Hipnoporód i też bycia mamą Lily i Miko!
Ciąża to nie najłatwiejszy czas w naszym życiu, ale można zrobić bardzo wiele, aby przejść przez te 9 miesięcy z minimalnymi niedogodnościami, wspominając poród, jako najpiękniejszy dzień w naszym życiu, a pomiędzy nieprzespanymi nocami i byciem wycieńczonym z powodu karmienia piersią też się dobrze w tym wszystkim odnajdować, zwyczajnie mieć fun. A teraz możemy podzielić się tym wszystkim z Wami tutaj – dostępne info wszędzie, o każdej porze i w naszym języku. Dzięki, Aga!

Kasia Pokrop