Kasia Pokrop

Kasia urodziła się i wychowała w Polsce. W wieku 22 lat Kasia opuściła Polskę rozpoczynając swoja podróż w Irlandii, poprzez Belgię, Amsterdam, Singapur. W 2008 roku trafiła z powrotem do Amsterdamu, gdzie znalazła swój nowy dom. To właśnie tutaj, w Amsterdamie, rozpoczęła się jej przygoda z joga.

Codzienna praktyka Astangi sprawiła, że Kasia zaczęła patrzeć na świat z innej perspektywy. Stała się ciekawa, chciała dowiedzieć się więcej o praktyce, skąd ona pochodzi i jak może dzielić się nią z innymi. 

Mimo, że Kasia pogłębiała swoja wiedzę na warsztatach z wieloma znanymi nauczycielami jogi:  Petri Räisänen, Kenem Rolferem, Edie Stern, Davidem Swensonem, Sharaswathi czy Lino Miele, to dopiero, gdy zaszła w ciążę, odkryła, jak niesamowity wpływ może mieć joga na nasze fizyczne, jak i mentalne samopoczucie. Szczególnie w czasie tak specjalnym, jakim jest  ciąża i wczesne macierzyństwo. W tym czasie kiedy zwyczajnie wszystko jest trochę cięższe, a zmiana to jedyna stała rzecz, na jaką możemy liczyć, posiadanie codziennej praktyki, jak praktyka jogi, daje energię, i zwyczajnie utrzymuje przy zdrowych zmysłach. To właśnie było powodem, dla którego Kasia zdecydowała się w 100% skoncentrować na poszerzeniu swojej wiedzy i dzielenia się tym z innymi matkami i dziewczynami w ciąży. W chwili obecnej Kasia ma dwójkę dzieci: Lily, 3 i pół roku, i Miko urodzony w lipcu 2019. Na co dzień Kasia uczy jogi w ciąży w kilku studiach w Amsterdamie, prowadzi miesięczne kursy przygotowania do porodu na podstawie HypnoBirhting z SeventhSeries i dodatkowo organizuje całodniowe lub dwudniowe warsztaty przygotowania do porodu i macierzyństwa w Amsterdamie i w Niemczech z Mamamoon Retreats (ostatnio rownież w formie online w języku angielskim).

Jeśli chciałybyście dowiedzieć się więcej o tym, czym Kasia zajmuje się w tym momencie, lub zwyczajnie śledzić jej przygodę z macierzyństwem, najlepiej odwiedzić jej Instagram lub fanpage na Facebooku.