Olga Lipczyńska

Nazywam się Olga Lipczyńska. Jestem instruktorem fitness, trenerem personalnym oraz szkoleniowcem. Jestem absolwentką UAM kierunek Zarządzanie i Marketing, oraz studiów podyplomowych Psychologia w zarządzaniu i Design management, jednak z zamiłowania do ruchu, które było we mnie od dziecka (szkoła baletowa, narty, tenis i inne formy ruchu) od 2009 roku rozpoczęłam przygodę z fitnessem.

Mam za sobą dziesiątki szkoleń, warsztatów, konwencji,i niezliczon ilość godzin na sali 😉 Z zakresu treningu w ciąży i po porodzie, robiłam szkolenia między innymi u Izabeli Dembińskiej, Katarzyny Bigos (Polskie Centrum Fitness) oraz Edyty Litwiniuk. Współpracuje głównie z kobietami, w tym z kobietami w ciąży i po porodzie. Od 2016 roku prowadzę w Poznaniu zajęcia Be Fit Mom – trening dla Mam z wózkami (od 6 tyg po porodzie), na które przychodzi jednocześnie kilkadziesiąt Mam z Maluszkami w wózkach (rekord to 130).

Prowadzę bloga www.olgalipczynska.pl oraz wydałam ebook śniadaniowo-treningowy „Eat breakfast and be happy”.

Od marca 2019 jestem Mama. Przez całą ciążę do samego porodu byłam aktywna fizycznie i tym samym zawodowo.
Mój instagram @olga_lipczynska_trener i fanpage na Facebooku Olga Lipczyńska Trener Personalny oraz Be Fit Mom Poznań.

Zapraszam do moich autorskich programów treningowych dla kobiet w ciąży (train hard & be a fit happy mom) oraz dla kobiet w połogu, karmiących oraz program 12 tygodni po porodzie – poziom dla początkujących i zaawansowany.

Olga Lipczyńska

Posłuchaj naszego podkastu i poznaj Olgę