Weronika Radzimowska-Mejer

Nazywam się Weronika Radzimowska – Mejer. Jestem nauczycielką jogi i instruktorką fitness, a od grudnia 2019 r również mamą. Podczas studiów na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, na kierunku Scenografia i ubiór, w ramach odskoczni od projektów, zajęłam się prowadzeniem grupowych zajęć wzmacniających oraz prozdrowotnych, popierając to licznymi szkoleniami w tym zakresie. Okazało się, że to co miało być dla mnie tylko formą aktywnej rozrywki, stało się moją pasją i wymarzoną pracą.

Zakochałam się w programie Les Mills Bodybalance , w którym zdobyłam tytuł Elit Instructror i który popchnął mnie w ramiona jogi. Połączenie fizyczności z jej duchowym aspektem oraz łagodność, precyzja i siła to coś co bardzo do mnie przemawia i wydaje się wyjątkowo naturalne. Ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa RYT 200h u Basi Lipskiej – Larsen i Mateusza Dekera.

Temat aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie interesował mnie zanim sama zaszłam w ciąże. Szkolenie Profi fitness Trening kobiet w ciąży i po porodzie – koncepcja funkcjonalno – medyczna , który prowadziła fizjoterapeutka uroginekologiczna i trenerka Izabela Ślęzak – Walczybok, uświadomiło mi jak bardzo mogę być pomocna innym kobietom. Fitness może służyć nie tylko jako środek do osiągnięcia pięknej sylwetki, w tym przypadku przede wszystkim pomaga zminimalizować dolegliwości, które wynikają z fizjologicznych aspektów ciąży. Może również ułatwić poród i przyspieszyć cofanie się zmian, które zachodziły w ciele przez 9 miesięcy. Dzięki temu kobieta bez bólu może cieszyć się tym magicznym czasem, a następnie w zdrowiu i sprawności zajmować się swoim maleństwem.

Będąc w ciąży trafiłam na szkolenie Agi Bery, Joga w ciąży i Mama Baby Joga. Aga nauczyła mnie, że dzięki jodze mogę wpłynąć na swoje samopoczucie opanowane burzą hormonów, pokazała jak nawiązać silną relację z dzieckiem, zanim jeszcze przyjdzie na świat i jak mentalnie przygotować się do porodu. Sprawdziłam jej metody na sobie i z ręką na sercu mogę potwierdzić ich słuszność! Tym bardziej jestem szczęśliwa, że zostałam zaproszona do współtworzenia Portalu ciąży! Wierzę, że wykorzystując wiedzę i doświadczenie nauczycielek Portalu, każda kobieta może przejść przez ciąże łatwiej i uważniej, a samo rozwiązanie będzie niesamowitym doświadczeniem miłości.