Joga w ciąży

Warsztaty dla kobiet w ciąży
w każdym trymestrze

Poznaj techniki jogi, które ułatwią i umilą Ci czas ciąży i stworzą niesamowitą więź z twoim ciałem i rozwijającym się w łonie dzieckiem.

Czy chcesz poznać praktykę jogi i medytacji, która sprawi, że doświadczysz najpiękniejszych 9 miesięcy w swoim życiu?

Dzięki praktyce jogi w ciąży: 

szkołą rodzenia

 

 • poprawisz swój sen
 • poczujesz więcej energii i chęci do życia
 • przygotujesz się do porodu
 • uspokoisz swój układ nerwowy
 • nauczysz się, jak prawidłowo oddychać
 • przygotujesz się do zostania świadomą mamą
 • zwiążesz się z dzieckiem
 • złagodzisz napięcie pleców, bioder, klatki piersiowej, szyi i ramion
 • wzmocnisz biodra, plecy, ramiona, nogi i barki
 • przyspieszysz powrót do pełnej formy po porodzie
 • poznasz inne mamy, które jak ty oczekują narodzin swojego maleństwa

Podczas warsztatów nauczysz się:

ikona serce
Pozycji jogi, które są odpowiednie dla każdego trymestru
ikona serce
Oddechu, który przygotowuje Ciebie i będzie towarzyszył Ci podczas porodu
ikona serce
Medytacji, dzięki której zbudujesz mocną więź ze swoim dzieckiem jeszcze przed narodzinami
ikona serce
Jak przygotować się do bezbolesnego porodu
Joga w ciąży - warsztaty

Dla uczestników warsztatów udostępnione będą:

➜ nagranie 2 godzinnych warsztatów joga w ciąży dla wszystkich trymestrów

➜ nagranie webinaru: Czy joga w ciąży jest dla Ciebie? 

➜ medytacja połączenie z dzieckiem do odsłuchania

➜  medytacja z afirmacjami dla każdego trymestru

➜ 10 lekcji przygotowujących do zajęć jogi w ciąży

➜ 6 dodatkowych lekcji jogi:

 • poranna praktyka dla kobiet w ciąży
 • joga prenatalna na każdy dzień
 • joga w ciąży na zdrowy i mocny kręgosłup
 • joga w ciąży likwidująca lęki
 • joga prenatalna budząca intuicję matki
 • joga w ciąży na pozytywne nastawienie do każdego dnia

Opinie o Czterech Trymestrach

Anna

Chcialam podziekowac za cudowny cykl Duli na YouTube, z ktorego korzystalam pod koniec ciazy, bardzo pomogl i bardzo ciekawy… Zaluje, ze odkrylam dosc pozno, mimo wszystko Pani wskazowki, doswiadczenie i ta medytacja polaczonych serc(nie pamietam nazwy), byly bezcenne dla mnie…. Dziekuje i jestem bardzo wdzieczna (bylam sama w ciazy ze wszystkimi emocjami i itd, maz zapracowany i niebardzo sie angazowalam, dzieki Pani mialam wsparcie:heart:

Agata

Swoją przygodę z jogą zaczęłam w drugim trymestrze ciąży, jak szukałam aktywności ruchowej, która zastąpi mi siłownię i bieganie. Ku mojej rozpaczy, po drugiej praktyce dla przyszłych mam, wszystkie studia jogi (i nie tylko) zostały zamknięte z uwagi na pandemię. Zaczęłam szukać czegoś podobnego online i tak trafiłam na Agę. Dzięki jej kanałowi udało mi się świetnie przygotować do porodu. Przeszłam okres ciąży bez bólu pleców i byłam w pełni sprawna (sama wiązałam sobie buty, robiłam pedicure i podnosiłam z podłogi rzeczy, które mi spadły). Sam poród przebiegł bardzo sprawnie oraz szybko; pozostał pięknym i wzruszającym wspomnieniem, a joga została bardzo ważną częścią mojego życia.

Dziękuję Aga:)

Neringa

Zaczęłam uczęszczać na zajęcia yogi prenatalnej/w ciąży w styczniu 2018 roku, wtedy byłam w piątym miesiącu ciąży. Jedyne, czego żałuję, to że nie zaczęłam wcześniej. Dobrze było poznać inne kobiety w ciąży i wspólnie przeżywać to doświadczenie oraz dyskutować na temat własnych problemów i niepewności. Zajęcia pomogły mi pozostać rozciągniętą i silną podczas ciąży. Na koniec ciąży brałam również udział w warsztatach z przygotowania do porodu, które były niesamowite, głównie dlatego, że otrzymałyśmy zarówno praktyczną jak i teoretyczną wiedzę na temat samego porodu oraz czasu po urodzeniu. Położna opowiedziała o medycznych opcjach, jakie mamy do wyboru i czego możemy oczekiwać ze strony personelu szpitalnego, podczas gdy doula nauczyła nas wielu ćwiczeń mentalnych i fizycznych, które możemy wykorzystać aby poród przebiegał w odpowiednim tempie i poradzić sobie z bólem. Poleciła również dobre sposoby na zaangażowanie naszego partnera w trakcie porodu. Warsztaty były świetne, ponieważ miałyśmy wiele „narzędzi” w głowie, które mogłyśmy przetestować – sprawiło to, że poczułam się pewna, gdy nadszedł czas. Po wzięciu udziału w obu kursach, zdecydowanie polecam każdemu, kto chce pozostać aktywnym i silnym podczas tego pięknego, ale też trudnego okresu.

Mille, Dania

Podczas zajęć z yogi w ciąży miło było trochę się ruszyć, mimo dość dużej wagi. Nauczyłam się paru nowych rzeczy np. o porodzie i dziecku, jakie możliwości mam do wyboru przy porodzie i po nim, zamiast po prostu wykonywać to, co każą lekarze (wykonywanie ćwiczeń aby rozpocząć w naturalny sposób poród, zamiast wywoływać go tradycyjnie, co dzieje się z dzieckiem zaraz po porodzie itd.). Najważniejsze, dowiedziałam się jak być spokojna podejmując decyzję i nie żałować ich, ani nie czuć się z nimi źle. W yodze w ciąży najbardziej podobała mi się możliwość poznania innych osób w podobnej sytuacji i rozmowy na temat ciąży własnej i innych. Ruch poprawiał moje samopoczucie. Miło jest mieć miejsce, gdzie można porozmawiać o swoich nadziejach i marzeniach, obawach i zmartwieniach związanych z macierzyństwem. Świadomość tego, że nie jest się samą. Myślę, że rozmowy przed samymi ćwiczeniami są równie ważne jak sama yoga.

Maria, Dania

Rozmawiałam z koleżanką i to ona poleciła mi yogę w ciąży z Shakti Doula – Agą. Po praktyce yogi z Agą, najbardziej odczuwalne były zmiany emocjonalne, ponieważ poczułam się jak po dobrej terapii. Terapii bardziej umysłu niż ciała. Spodobała mi się otwarta atmosfera, w której mogliśmy dzielić się tym, co siedzi nam w głowach. Polecam wszystkim praktykę yogi w ciąży z Sahkti Doula – Aga.

Jakie są zalety kursu online?

Praktykujesz jogę prenatalną u siebie w domu w wygodnym i bezpiecznym dla Ciebie miejscu.

Wszystkie materiały są nagrane i przesłane do Ciebie mailem lub dostępne na platformie kursu.

Sama decydujesz, kiedy chcesz dołączyć i praktykować.

Agnieszka Bera

Warsztat poprowadzi

Agnieszka Bera

 

Aga jest nauczycielką jogi, doulą i założycielką projektu Cztery Trymestry oraz szkoły jogi w ciąży Shakti Doula. Agnieszka jest też autorką i trenerką kursu nauczycielskiego Joga w ciąży i mama&baby joga.

Na co dzień mieszka i uczy jogi kundalini w Kopenhadze oraz prowadzi wiele popularnych kursów jogi online za pośrednictwem swojej strony Aga Yoga

Joga i praca z kobietami w ciąży i w połogu jest jej pasją i misją. Agnieszka uczy jogi od ponad 15 lat i przez te lata przeprowadziła tysiące kobiet i ich maleństw przez ten najpiękniejszy czas w życiu, jakim jest ciąża. 

Agnieszka wierzy, że praktyka jogi w ciąży poprawia nie tylko stan fizyczny kobiety, ale również wspiera jej stan emocjonalny. W dzisiejszych czasach brakuje nam wiary w siebie i poczucia, że jesteśmy wystarczające, jako mamy i kobiety. Joga w ciąży to najlepszy sposób na połączenie się z rozwijającym się w łonie mamy maleństwem i przygotowaniem na świadomy poród i macierzyństwo. 

Materiały są tylko do prywatnej dyspozycji i nie mogą być kopiowane, ani używane do szkoleń.