Joga

dla kobiet w ciąży

inspirowana jogą kundalini

Co znajdziesz na platformie joga dla kobiet w ciąży?

 • nagrane praktyki jogi dla każdego trymestru
 • medytacje dla każdego trymestru
 • nagrania spotkań na żywo, webinarów
 • możliwość praktykowania w dowolnym miejscu i czasie

Czego nauczysz się po dołączeniu do platformy joga dla kobiet w ciąży? 

 

 • jak praktykować jogę w ciąży
 • jak zorganizować swoją codzienną praktykę, aby sprawiała Tobie przyjemność i satysfakcję
 • jak wzmocnić swoje ciało i przygotować do porodu
 • świadomości własnego ciała
 • połączenia ze sobą i swoim dzieckiem
 • wzmacniać i relaksować mięśnie dna miednicy
 • wielu technik oddechowych przydatnych w czasie ciąży, porodu i połogu
 • jak uspokoić swoje emocje w czasie ciąży, porodu i połogu

Jak zorganizowana jest platforma?

Po dołączeniu do kursu otrzymasz dostęp do platformy kursowej „Joga dla kobiet w ciąży”, na której znajdziesz wszystkie materiały. 

Wszystkie nagrane praktyki i medytacje są prowadzone przez doświadczone nauczycielki jogi w ciąży: Agnieszkę Berę i Izabelę Durmowicz

Opinie o kursie: 

Najczęściej zadawane pytania: 

Czy można zrezygnować z kursu i otrzymać zwrot płatności?

Tak, w ciągu 7 dni od zakupu można zrezygnować z uczestnictwa w kursie i otrzymać zwrot wniesionej opłaty. Wystarczy napisać maila na adres pomoc@aga.yoga. Po tym terminie nie można zrezygnować z kursu.

Czy można dołączyć do kursu na raty?

Tak, podczas trwania promocji kursu do jego rozpoczęcia można dołączyć do kursu w ratch 0%. Po rozpoczeniu kursu, możliwość płatności w ratach zostaje wyłączona.

W przypadku nie uiszczenia kolejnych rat dostęp do kursu zostaje wyłączone, a wcześniejsze wpłaty nie będą zwracane. Aby odblokować dostęp wystarczy opłacić zaległe raty. W przypadku problemów z płatnością na raty napisz na pomoc@aga.yoga

Na jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do platofrmy kursowej nie jest ograniczony w czasie.

 

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania ćwiczeń zawartych w kursie?

Tylko jeśli Twój lekarz prowadzący lub położna uzna i przekaże Tobie, że  ćwiczenie podczas ciąży nie jest dla Ciebie wskazane. Rekomendujemy, aby skonsultować ze swoim lekarzem albo właśnie z położną – jak praktykuje się w Skandynawii – aby mieć pewność:-)

Kiedy i gdzie mogę korzystać z kursu?

Dostęp do praktyk jest od momentu dołączenia do kursu. Możesz praktykować kiedy i gdzie chcesz, w dowolna momencie i miejscu.

Masz pytanie, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi? Napisz do Ady na pomoc@aga.yoga

Nauczyciele w kursie:

Agnieszka Bera

Agnieszka Bera

Od prawie 20 lat uczę jogi podczas zajęć na żywo oraz online. Cztery Trymestry to mój ukochany projekt, ponieważ praca z Kobietami w ciąży i w połogu jest moja pasją i misją. Jako doula często towarzyszę Kobietom, a właściwie całej rodzinie w czasie podróży, jaką jest ciąża, poród i połóg. Ten czas jest niezwykle ważny w życiu każdej Kobiety i to jak go przejdzie ma ogromny wpływ na życie Jej i dziecka.

Podczas tego kursu będę wspierać Ciebie jako nauczycielka jogi w ciąży oraz doula. Moim celem jest przeprowadzenie każdej z Was przy czas ciąży w połączeniu ze sobą i swoim dzieckiem, przygotowanie Twojego ciała i emocji na piękny moment narodzin. Zależy mi na tym, abyś czuła się bezpieczna, zaopiekowana, tutaj możesz kierować swoje pytania i wątpliwości.

Iza Durmowicz

Izabela Durmowicz

Wspólnie z Agą tworzymy cały projekt Cztery Trymestry, którego ideą jest przeprowadzenie Kobiet przy czas ciąży, porodu i połogu w duchu slow – na własnych zasadach, w zgodzie ze sobą, w połączeniu ze swoim dzieckiem.
Moim założeniem i celem podczas tego kursu jest wprowadzenie Ciebie w świat jogi w ciąży, dzięki której poczujesz równowagę, balansu pomiędzy Twoim ciałem fizycznym, a emocjami. 

Czerpię inspiracje z różnych form jogi, dlatego wszystkie ćwiczenia może wykonać każda z Was:-) Będę uczyć Was także różnych metod oddychania, pojawią się medytacje i afirmacje. Już od pierwszego spotkania poczujesz swoją wewnętrzną moc, sprawczość, świadomość własnego ciała i połączenie ze swoim dzieckiem.